Oto nasz zespół

Wiemy, myślimy, mówimy, robimy
Tomek Wański

Tomek Wański

Training Department Head
trener biznesu, konsultant, mentor. Certyfikowany konsultant metodyki Extended DISC© w stopniu Advanced, ma Międzynarodowy Certyfikat Trenera wydawany przez Edexcel i BTEC Professional Qualifications (Wielka Brytania) oraz certyfikat mentora Szkoły Mentorów Collegium Wratislaviense. Ma ponad 20 letnie doświadczenia z pracy w biznesie na różnych stanowiskach menedżerskich.Zakres specjalności zawodowych Tomasza obejmuje budowanie strategii i kultury firm, umiejętności menedżerskie,  zarządzanie projektami. Łącznie przeprowadził ponad 7000 godzin szkoleń, projektów doradczych i edukacji spersonalizowanej (coaching i mentoring). Pracuje z zarządami firm, z wyższą i średnią kadrą menedżerską. Jest Prezesem Stowarzyszenia Mentorów PROMENTOR. Kontakt: twanski@win.eur.pl

Tomek Wański

trener biznesu, konsultant, mentor. Certyfikowany konsultant metodyki Extended DISC© w stopniu Advanced, ma Międzynarodowy Certyfikat Trenera wydawany przez Edexcel i BTEC Professional Qualifications (Wielka Brytania) oraz certyfikat mentora Szkoły Mentorów Collegium Wratislaviense. Ma ponad 20 letnie doświadczenia z pracy w biznesie na różnych stanowiskach menedżerskich.Zakres specjalności zawodowych Tomasza obejmuje budowanie strategii i kultury firm, umiejętności menedżerskie,  zarządzanie projektami. Łącznie przeprowadził ponad 7000 godzin szkoleń, projektów doradczych i edukacji spersonalizowanej (coaching i mentoring). Pracuje z zarządami firm, z wyższą i średnią kadrą menedżerską. Jest Prezesem Stowarzyszenia Mentorów PROMENTOR.

Kontakt osobisty: twanski@win.eur.pl

Darek Niedzieski

Darek Niedzieski

Sales&Marketing Department

Darek Niedzieski:

Dariusz Niedzieski: coach, trener biznesu, konsultant, akredytowany na poziomie Professional Certified Coach PCC członek International Coach Federation, członek NeuroLeadership Institute z siedzibą w USA. Posiada ponad 30-letnie doświadczenie biznesowe z zakresu zarządzania.  Specjalizuje się w pracy z młodymi liderami, otwartymi na zmiany szefami firm oraz firmami w okresie transformacji. W swojej pracy wykorzystuje metodologię szkoły coachingowej Erickson College, poszerzoną o zastosowanie w coachingu odkryć neurobiologii oraz wykorzystuje ustawienia systemowe w swojej pracy coacha. Właściciel i założyciel Co&Me Firma doradcza i Co&Me Publishing.

Kontakt osobisty: coach@darekniedzieski.pl

Nasze liczby

Co udało nam się osiągnąć
250

Przez tyle kwartałów zarządzaliśmy zespołami.

Ponad 5000

Tyle osob uczestniczyło w naszych warsztatach i szkoleniach.

210

Tyle osób skorzystało z naszych sesji coachingowo-mentoringowych.

Około 250

Tyloma osobami bezpośrednio zarządzaliśmy.